Wykaz Kół Okręgu 2023
znajomego:
Powiadom znajomego:
Wykaz Kół Okręgu PZW w Koszalinie
Lp. |
Nazwa Koła PZW |
Nr ew. Koła |
Prezes Koła Skarbnik Koła |
1 |
2 |
4 |
3 |
1 |
Białogard Miasto |
01 |
Walasek Tomasz Majewski Marek |
2 |
Białogard „TOPIK” |
03 |
Makowiecki Albin Mazurkiewicz Krzysztof |
3 |
Bobolice „Szuwarek” |
05 |
Harasim Marian Mysłek Krzysztof |
4 |
Barwice „Lin” |
11 |
Ziółkowski Piotr Maciejko Janusz |
5 |
Brzeżno „Rekin” |
09 |
Makowski Andrzej Koseńczuk Paweł |
6 |
Borne Sulinowo |
92 |
Żurawlew Tadeusz Woland Waldemar |
7 |
Czaplinek |
10 |
Krzysztof Nowak Kukuła Piotr |
8 |
Darłowo „Łosoś” |
12 |
Paćkowski Paweł Klimaszewski Marian |
9 |
Drzonowo |
90 |
Stróżak Jan Bryda Ryszard |
10 |
Kołobrzeg Koło Miejskie Nr 17 |
17 |
Sęczkowski Łukasz Gawenda Joanna |
11 |
Kołobrzeg „Jednostka Wojskowa” Nr 18 |
18 |
Borowik Jan Rypulak Jan |
12 |
Kalisz Pomorski |
21 |
Piłka Grzegorz Borysiuk Karolina |
13 |
Koszalin Miasto |
22 |
Jaworski Ryszard Jankowski Hieronim |
14 |
Koszalin „KMP” |
23 |
Masewicz Marian Dywelski Łukasz |
15 |
Koszalin „Miętus” |
25 |
Grudziński Jerzy Sawiełajć Andrzej |
16 |
Koszalin „Energetyk” |
26 |
Fijałkowski Janusz Kordowski Ireneusz |
17 |
Koszalin „Agros” |
31 |
Banaszek Ryszard Kiełłpsz Piotr |
18 |
Koszalin JW. 1223 „Radew”
|
94 |
Kopij Grzegorz Ślepowroński Zbigniew |
19 |
Koszalin „Bielik” |
36 |
Leszcz Grzegorz Mirosław Wróblewski |
20 |
Manowo |
52 |
Kacperski Stanisław Turowski Stanisław |
21 |
Mielno |
55 |
Ratkiewicz Aleksander Obel Halina |
22 |
Niedalino „Radew” |
53 |
Krysztofiak Damian Laskowski Krzysztof |
23 |
Niemica |
56 |
Gancarz Mirosław Struzik Krzysztof |
24 |
Polanów |
57 |
Ciuła Krzysztof Nowak Aleksandra |
25 |
Rymań |
59 |
Tkacz Mirosław Skowroński Wiesław |
26 |
Rosnowo |
61 |
Wołujewicz Karol Kapiś Bogusław |
27 |
Sianów |
64 |
Boguś Grzegorz Bartosiewicz Waldemar |
28 |
Świdwin „Rega” |
67 |
Klimczak Piotr Barszcz Zbyszek |
39 |
Świdwin „Wodnik-Miasto” |
68 |
Kurlapski Krystian Wołejszo Paweł |
30 |
Świdwin „Sazan” |
69 |
Maślak Sławomir Krajewski Henryk |
31 |
Sławoborze „Liścień” |
70 |
Szewczyk Zbigniew Wojewoda Anna |
32 |
Strzekęcino |
71 |
Sobczyk Henryk Turczynowicz Mieczysław |
33 |
Szczecinek Jesiotr |
72 |
Dolat Kamil Jakubiak Krzysztof |
34 |
Tychowo |
79 |
Lis Andrzej Sikorski Grzegorz |
|
Klub Wędkarstwa Sportowego „Salmo” w Kołobrzegu |
|
|
|
Klub Wędkarski „Trotka” Sianów |
|
|
|
Klub Okręg PZW Koszalin |
|
|
|
Wędkarski Klub Sportowy „Dywizjon” przy Kole PZW w Czaplinku |
|
|
|
Klub Wędkarski „SilverFish” |
|
|
|
Świdwińska Szkółka Ekologiczno Wędkarska w Świdwinie |
|
Klimczak Piotr |
|
Szkółka Ekologiczno Wędkarska „Okonek” w Niedalinie |
|
Krysztofiak Damian |
|
Szkółka Wędkarstwa Młodzieżowego „Karpik” w Polanowie |
|
Idzi Piotr |
|
|
|
|
x
|
STAN KÓŁ NA 01.01.2023 r. |
|
|
Pliki do pobrania
-
16058-pliki-wykaz-kol-pzw-2021-r.doc
- 0.11 MB
-
16058-pliki-wykaz-kol-pzw-2017-r.doc
- 0.10 MB
-
16058-pliki-wykaz-kol-pzw-2020-r.doc
- 0.09 MB
-
16058-pliki-wykaz-kol-2018-r.doc
- 0.10 MB
-
16058-pliki-wykaz-kol-pzw-2022-r.doc
- 0.10 MB
-
16058-pliki-wykaz-kol-pzw-2019-r.doc
- 0.09 MB
-
16058-pliki-wykaz-kol-pzw-2023.doc
- 0.10 MB